«Қоғамдық келісім» КММ
Атырау облысы әкімі аппараты
  Нашар көретіндерге арналған нұсқа
Медиация кабинеті

Кабинет медиацииМедиатор

КГУ "Қоғамдық келісім" аппарата акима Атырауской области

Дата рождения:

25.06.1987 г.

Адрес:

Контактные телефоны:

E-mail:

г.Атырау, улица Кулманова 129

+7702 220 30 50

 

baisulaman@mail.ru

Образование:

- высшее, Карагандинский юридической институт им. Б.Бейсенова

специальность: «Правоохранительная деятельность»

- 2005-2009 годы

Опыт работы:

В сфере медиации с февраля 2017 года

Специализация:

семейные и трудовые споры

Язык медиации:

казахский, русский

 

Атырау облысы бойынша

реестрге тіркелген кәсіпқой емес медиаторлар тізімі

 

Аты-жөні

Лауазымы

1

Таласбаева Әдемі Жапарқызы

Атырау Ақпарат ЖШС -і

2

Бобохидзе Зураб Гедеванович

«Иверия» грузин этномәдени бірлестігінің төрағасы

3

МурадовАбубакир

Мущгамбарович

Қазақстан түріктері қоғамы Атырау облыстық филиалының төрағасы

4

Алиев Али Насруллиевич

Ұйғырлар қоғамы Атырау облыстық филиалының төрағасы

5

ДумлерАлександр

Филиппович

«Видергебурт» неміс этномәдени бірлестігінің төрағасы

6

Биткова Раиса Афанасьева

«Былина» орыс этномәдени бірлестігі төрағасының орынбасары

7

БекмуратовКазахбай

Ережепович

«Еділ Жайық» қарақалпақ этномәдени бірлестігінің төрағасы

8

Зубариев Зелимхан Асабалиевич

«Вайнах» шешен-ингуш этномәдени бірлестігінің төрағасы

9

Садыкова Людмила Ксефононтовна

Атырау мұнай және газ институтының ҚХА кафедрасының меңгерушісі

10

Балахметов Алифолла Хабиболлаұлы

Индер ауданы әкімінің орынбасары

11

Сейтқалиев Мардан Жұмахметұлы

Махамбет ауданы әкімінің орынбасары

12

Қақпанбаев Мұрат Ерісұлы

Жылыой аудандық ішкі саясат бөлімі басшысының міндетін атқарушы

13

Мурзин Артур Табылдиевич

Индер аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы

14

 

Қалауов Асхат Мұратұлы

Мақат аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы

15

Базарбаев Талғат Төребайұлы

Қызылқоға аудандық ішкі саясат бөлімінің басшысы

 

16

Утепбергенов Хайрбек Мустажапович

Атырау каласы

17

Байжанов Жарилгасын Жолдаевич

Жылыой ауданы

18

Балгинбаев Нугман

Жылыой ауданы

19

Избергенов Жолдыбай

Жылыой ауданы

20

Мукашев Малик Ерсайнович

Жылыой ауданы

21

Өтеу Әзен Өтеуұлы

Индер ауданы

22

Тілекқабыл Асхат Төлешұлы

Индер ауданы

23

Темирболатов Тасқали

Индер ауданы

24

Раушан Марат Апендиевич

Индер ауданы

25

Даулетов Болат

Индер ауданы

26

Қаберов Қабдел

Индер ауданы

27

Қабажақов Мағзом

Индер ауданы

28

Дәуітбай Есентай Боранғалиұлы

Индер ауданы

29

Елеу Мақсым Хасанұлы

Индер ауданы

30

Құнас Бағытжан Ниетқалиұлы

Индер ауданы

31

Бекет Қуат Сабырбайұлы

Индер ауданы

32

Кадрмбетов Нұрбек Жылқыбаевич

Индер ауданы

33

Кабулова Гульбану

Исатай ауданы

34

Муханбетова Аяпберген

Исатай ауданы

35

Харисов Мәдениет

Құрманғазы ауданы

36

Шаштыбаев Қошкинбай Тажиевич

Құрманғазы ауданы

37

Қумарғалиев Орынғали

Құрманғазы ауданы

38

Сулейменов Умирбек

Құрманғазы ауданы

39

Сахибеденов Дидар Сағынғалиевич

Құрманғазы ауданы

40

Елеусинов Темиртас

Құрманғазы ауданы

41

Зулхарнаев Свясат Зулхарнаевич

Құрманғазы ауданы

42

Шолтиров Нариманбек

Құрманғазы ауданы

43

Абдрахманов Кадиргали

Құрманғазы ауданы

44

Шаяхметова Тайжан Телжановна

Құрманғазы ауданы

45

Аязов Амангелды Аязович

Құрманғазы ауданы

46

Абуева Алтын Канатбаевна

Құрманғазы ауданы

47

Сүндетовна Калима Сагингалиевна

Құрманғазы ауданы

48

Габдулина Баян

Құрманғазы ауданы

49

НұрсұлтанҚанатқали

Қызылқоға ауданы

50

ИзтургановИгал

Қызылқоға ауданы

51

СарсенгалиевАдил

Қызылқоға ауданы

52

УтегалиеваБибитгулКадиргалиевна

Қызылқоға ауданы

53

МахановБагит

Қызылқоға ауданы

54

КонысбаевШафиголла

Қызылқоға ауданы

55

АйтышеваУлдай

Қызылқоға ауданы

56

БердигалиеваУлмекен

Қызылқоға ауданы

57

Үсен Әлім

Қызылқоға ауданы

58

СакуповҚойшыбай

Қызылқоға ауданы

59

СарсембаевАманкелдиШапатович

Қызылқоға ауданы

60

СакиевАкниет

Қызылқоға ауданы

61

УрбисиновТузгенбай

Қызылқоға ауданы

62

КупжасаровТусуп

Қызылқоға ауданы

63

АбуовКуракбайТолеугалиевич

Қызылқоға ауданы

64

Тұрғанғали Ғайнижамал

Қызылқоға ауданы

65

ОнгарбаеваАйнурЕсенжановна

Қызылқоға ауданы

66

ЫғылманЖарасШәкенұлы

Қызылқоға ауданы

67

ЖолмухановаБагила

Қызылқоға ауданы

68

ИзимоваГулшараНадировна

Қызылқоға ауданы

69

ЖексембіҚұбайдоллаМұқашұлы

Қызылқоға ауданы

70

ҚарғабаеваМаншукУахитқызы

Қызылқоға ауданы

71

КуанышеваГульфайрузКиздарбаевна

Қызылқоға ауданы

72

ЕржановаТалап

Қызылқоға ауданы

73

ТауманСерік

Қызылқоға ауданы

74

Халенов Сабит Сұлейменұлы

Мақат ауданы

75

Саршаев Сафи Хисымұлы

Мақат ауданы

76

Алтаева Дәмен Биханқызы

Мақат ауданы

77

Тулеуов Қонысалы

Мақат ауданы

78

Жумагалиева Сагима Қиылманқызы

Махамбет ауданы

79

Ещанов Мурат Барысұлы

Махамбет ауданы

Мақаланың шыққан күні: 29.03.2018 16:54
Дата обновления статьи: 30.03.2018 12:03